Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jó a mikrofon?

Miért nem jó a mikrofon?

Figyelt kérdés
Facebookon szerettem volna video csetelni de azt írja a facebook hogy nincs elérhető mikrofon és kamera (laptopom van) bele van építve 1 hónappal ezelőtt még működött a hangszórók szólnak rendesen nem hiszem hogy a hangkártyával van baj. A google chrome-ot újra telepítettem úgyse jó. Nem álítottam el semmit. A google beszéd felismerés sem működik régen működött azt írja hogy nincs elérhető mikrofon a jobb felső sarokban van egy kamera jel arra rákattintok és beállítom hogy a google chrome mindig hozzáférhet az ön mikrofonjához. Van egy fül ahol lehet választani és azt írja hogy nincs elérhető mikrofon. Miért van ez?

2015. júl. 28. 23:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!