Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ingyen játékok/cuccok steamen?...

Ingyen játékok/cuccok steamen? Milyen oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés

Sok oldal átverés, de akad bőven köztük olyan, ami nem.

Én amiket ismerek:

[link]

Jelen pillanatban Orborun-t lehet kapni

[link]

[link]

[link]

Még jelenleg itt is: [link]

Ezek az oldalak ált. olyanok, hogy email cím és küldik a kódot. Már jó néhányat begyűjtöttem :)

Ismertek még ezekhez hasonló oldalakat?

---

[link]

Magyarországon lakom és azt írja, hogy nem elérhető... tehát nem tudok játékokkal játszani :( Aki pedig nem messze lakik tőlem az pedig tud. Szolgáltató ugyan az. Esetleg ehhez hasonló oldalak?

----

Illetve még vannak pl. ehhez hasonló:

[link]


Tehát a kérdés, hogy milyen oldalak vannak még, amik megbízhatóak? Nem átveréses alapú. Steammel kapcsolatos dolgok érdekelnek, tehát steames játékok, cuccok pl. kártyák, stb.

Természetesen játékoknál nem pl. egy gta 5-re gondolok. Lehet azt is nyerni valahol, de esélye olyan kicsi, hogy nem éri meg vele kínlódni.



2015. júl. 28. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Bundle Stars-on szoktak lenni nyereményjátékok, de én nem fűzök hozzájuk sok reményt.

[link]


Hasonló még a Humble Bundle, igaz, ingyen játékot aligha kapsz, viszont nagyon olcsón ki lehet fogni jó ajánlatokat, játékcsomagokat. Az aktuális Jumbo Bundle 4-et vettem $4.70-ért.

[link]


Többet sajnos nem ismerek és bocsi, ha a Humble Bundle nem az eseted.

2015. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, ment a zöld :) bár Bundle Stars-t is ismerem, kimaradt a listából :D

humblebundle-t szintúgy, sőt vettem is már játékot ott (pontosabban játékokat :D )

Végülis ezekhez hasonló oldalak is jöhetnek, ahol olcsón hozzá lehet férni, de most ingyenesekre vagyok rácuppanva xD akármilyen gagyik is

2015. júl. 29. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem, nem a játéklistád üres gyarapításáért gyűjtöd őket... :D


Sajnos, én beleesek néha ebbe a hibába, mindenféle ingyen sz*rra vevő vagyok, még ha rossz visszajelzéseket kaptak is, csak azért, hogy a profilomat erősítsem belőle. Ne is kérdezd.


Talán a reddit oldalat is érdemes figyelni, fel szoktak bukkanni hasznos vackok. [link]


#1 voltam.

2015. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért akad pár játék közte, amit én vettem Steamen és olyan is, amit humblebundlen. De, ami azt illeti én azért ki is fogom őket próbálgatni. 1-2-t már kipróbáltam, játszottam vele egy kicsit és felmerült bennem az a kérdés, hogy ezzel melyik ép eszű ember játszik? Ki tudott egy ilyen fos játékot létrehozni? és stb... xD Mind1, járt hozzá kártya... :D ha másra nem erre jó volt. Végülis ingyen volt... mit vártam :D

Legjobb fogásom az talán a Primal Carnage: Extinction az alienwareről. Nem túl nagy a játékgyűjteményem, most 32 játéknál tartok. De valahogy fanatikus gyűjtő lettem xD Én nem látok semmiféle hátrányt abban, ha fölöslegesen díszíti egy játék a játéklistám. Ingyen volt, kipróbáltam max nem tetszett.

Egyébként köszi az oldalt, ment megint a zöld :)

Én ezt szoktam nézegetni:

[link]

ez sem rossz :)

jah és elkezdtem foglalkozni a steam szintemmel is, de még elég gyatrán állok :D

2015. júl. 29. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!