Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 frissítve miért...

Windows 10 frissítve miért nincs internetem?

Figyelt kérdés

A mai napon a Microsoft ingyenes hozzáférést adott azoknak a felhasználóknak akik eredeti windowssal rendelkeznek ugye.Felbuzdulva le is frissítettem a windows 8.1-et 10 re.Sem a kábelt,sem az adaptert ne mozgattam. Frissítés előtt (és közben is) volt internetem.Amint beléptem az új lefrissített win 10-be "korlátozott Ethernetem" lett valami miatt.

Diagnosztika után ezt a képet kapom:

[link]

Kihangsúlyoznám,hogy a kábelt -ki és bedugtam,újraindítottam mindent csináltam vele amit tudtam



2015. júl. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs fenn a driver
2015. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes nekem teljesen hibátlanul üzemel. Szerintem gubanc lehet a modemeddel, hívd fel a szolgáltatód.

De előtte: töltse le a Driver Booster ingyenes programot, az frissíti ha baj van vele. Nekem 14 drivert frissített miután felraktam a 10-et.

Ha ez sem oldja meg, akkor vagy tiszta telepítés, vagy pedig szolgáltató.

2015. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a windows 8 telepítésekor csinálta ezt. Egy modem+router újraindítása megoldotta a problémát. Persze csak ha fent van az illesztőprogram is a gépen.
2015. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Visszaraktam 8.1-re de újra fogom próbálni az egészet a javaslatokkal
2015. júl. 30. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!