Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell OS-t telepíteni a...

Hogyan kell OS-t telepíteni a telefonra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma este eléggé rám halmozódott minden. A gépem is vacakolt, a telefonom is már egy jó ideje, aztán gondoltam újraindítom, és... semmi. Bejött a jól ismert SAMSUNG felirat, aztán kiírta, hogy betölti az oprendszert. Amikor ezzel is kész volt, újból a SAMSUNG felirat, és ismét az oprendszer betöltése. Elég ismerős szitu volt, mert régebben is csinált ilyet, és akkor újratelepítettem minden akadály nélkül. Úgy gondoltam, most is kipróbálom, de... amint megnyomtam a hang le + középső gomb + lezáró gomb kombót, kiadott egy üzenetet. (Ezt most bemásolom ide, mert nem tudom leszűrni a lényeget, bocsánat) "Warning!! A custom OS can cause critical problems in phone and installed applications. If you want to download a custom OS, press the volume up key. Otherwise, press the volume down key to cancel."


Annyit vágok, hogy ha felfele nyomok akkor le kéne tölteni egy OS-t, a hang le gombot meg hiába nyomom, ugyan az lesz, és sose kapcsol be, szóval ez lenne a problémám.

Segítséget szeretnék kérni! Lehetőleg jó részletesen, mivel nem vagyok egy számítástechnikai zseni, mint láthatjátok. Aránylag értek ezekhez, de csak minimálisan.


Előre is nagyon nagyon köszönöm szépen a segítséget!


17/L



#Android #újratelepítés #yellow triangle
2015. júl. 31. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz operációs rendszert szedtél le a telefonhoz. keress egyel régebbit vagy android 4.2őt, az minden okostelefonhoz jó de verziót se írtad le
2015. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, megoldható probléma, bár azt nem tudom hogy mi okozhatta. Bootloopnak hívják a jelenséget, a menü ahova jutottál, az meg a download mód, ami arra szolgál, hogy USBn keresztül másik szoftvert rakj a készülékre.

Ha a telefonod pontos típusát megadtad volna, tudnék linket küldeni, de tudtommal minden Samsungnál kb ugyanúgy kell megoldani. Download módban dugd be a telefont egy PCbe/laptopba és töltsd le valahonnan a gyári szoftvert. (beírod googleba: telefonod neve + stock ROM) és csak találsz valamit, elvileg egy zip/tar.gz fájlnak kell lennie.

Kell még az Odin nevű program, ezzel tudod átflashelni a szoftvert rá. (erről is van csomó tutorial neten)

Remélem tudtam segíteni.

2015. júl. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen Odinnal

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=U_7BHqfTah4

OFF:

Szerintem a telefon bügykölést hagy a fiúkra. Ha érdekel először a géppel kezd. Azt könnyebb piszkálni mint a telefont. A telefont inkább szervizbe vagy egy ismerősnek aki jobban ért hozzá.

2015. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Na ez egy kicsit sem volt szexista :)

Kérdező, sikerült megoldani? Szervizbe ne vidd mert lehúzás, a hülye is meg tudja csinálni otthon.

2015. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!