Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vetem egy ASUS Amd radeon R9...

Poszkoli imre kérdése:

Vetem egy ASUS Amd radeon R9 270x vgat. Melyik hejre kel bedugni a 6pinet amit adtak hozá? Mert akárhova dugom nem ad képet.

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sentem a leklyob asz lex, ha a monitórt átálitód aútómatta lyelválasztásra, vaty ha lehecséges, bijoszból kíkaptsolod, hoty asz intekrált ltetyen az elsödlekes


Jó helyre próbálod bedugni, ha nem ad képet, vagy a csatlakozóval van probléma, vagy BIOS beállításokkal, feltéve, hogy eddig integráltról gépeztél. Ha eddig is dedikált kártyád volt, ennek ellenére nem ad képet, teszteld ki valami ismerősödnél, és ha ez nem megoldható, lehet, hogy hibás példány.

2015. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ASUS R9270X-DC2T-2GD5 -n 2x6 pin van. Mindkettőt kell használni.

[link]


[link]


[link]

2015. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget! Megoldottam a régi vga segitségével felraktam az új vga dravingot azt utána müködött.
2015. aug. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!