Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen oldalról tudok online...

Milyen oldalról tudok online rendelni iphone 6-ra walking dead-es telefon tokot?

Figyelt kérdés
Nem szoktam rendelni online, úgyhogy nem tudom, h melyik a megbízható oldal

2015. aug. 2. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Próbáld meg Ebay-ről ! Megbízható és jó kis oldal én onnan rendeltem a pendriveomat a kapucsengőmet kabátokat telefontokokat stb ! ÉS NAGYON OLCSÓ !!! SZÁLLÍTÁSI DÍJ NEM MINDENHOL VAN ÉS 3 HÉT MÚLVA MEGJÖN KB.!!! 32GBos pendriveomat 1100 ftért rendeltem !!!
2015. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elsőhöz Ebay tekintetében. Viszont nem árt nézni az eladó adatait. Pl érdemes licitelni, van, hogy 2 Ft-ért kapsz telefontokot, de a szállítási költség meg 4-5000 is lehet, mindig minden paramétert meg kell nézni és van olyan eladó aki pl nem is szállít Magyarországra. Szóval a licit a legolcsóbb de ott gyakran trükköznek úgy hogy emelik a szállítási ktg-et, buy it now az nem licit, de drágább értelemszerűen, kínai cuccok ugyanazok, amiket a plázában kb 6-7x annyiért látsz (minap 100%ban ugyanazt a tokot láttam a mobilos shopban sokkal-sokkal drágábban a Corvin plázában)

Volt hogy 6 hét volt a kiszállítás, de ált. 3-4 hét és tényleg ÁLTALÁBAN ingyenes a postaköltség Kínából, amerikából súlytól függ, de itt nem szokott ingyenes lenni, van hogy 2-3ezer - NÉmetország sem ingyenes. Stb. Kellene paypalt csinálnod, azt összekötni bankkártyával, de több video van erről, magyar nyelvű is sok kérdésben szerepelt már, vissza lehet nézni. Sok sikert. :)

2015. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! Utána járok a dolgoknak! Köszönöm! :) :)
2015. aug. 5. 21:06
 4/5 anonim válasza:

"32GBos pendriveomat 1100 ftért rendeltem !!!"

Azért kipróbálnám tényleg tele lehet-e tenni 32 gigával, van egy erős gyanúm, hogy kb 4-8 giga után olvashatatlan lesz rajta minden adat.


És igen, száz-akárhány rendelésem volt már ebay-ről, ajánlom. Aliexpress.com is hasonló, ott mindenképpen csak sok visszajelzéses termékeket ajánlom (terméhez 50+ visszajelzés, eladónál 1000+ visszajelzés)

Illetve Amazonon is hatalmas a választék, ez a legmegbízhatóbb mind közül:

[link]

2015. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!