Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha nem tudom...

Mennyire gáz, ha nem tudom újratelepíteni a gépem, ezért elviszem 'szerelőhöz', hogy csinálja meg? Egy tudatlan félkocka csaj

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy olyan ismerősöd, akinek ez gyerekjáték? Miért fizetnél ilyen semmiségért egy szerelőnek?
2015. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

ne viccelj, én se tudom :( pedig napiu 15 órát ezt püfölöm, de sajna még az életben meg se próbáltam, így inkább nem kezdenék bele, szte, annak rossz vége lenne.

De miért parázol ettől? akinek gyerekjáték, az megcsinálja neked fél óra alatt mindenestől, nem szégyen ez. ...

2015. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
jézus, és ráadásul csaj a kocka? hűűűű, az kemény lehet ...
2015. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félkocka vagyok csak :( Félek, hogy elb@$znám még jobban... :/
2015. aug. 2. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem olyan bonyolult tényleg, max a gépen lévő fájlok vesznek el így is úgy is :D
2015. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem feltétlen vesznek el a fájlok. Ami kell (pl. Csaladi kepek, filmek) megmaradhat. Ami a szoftvereket illeti... Game over
2015. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az, hogy "félkocka"? Tégla vagy?

2. Miért lényeges, hogy lány vagy?

3. Attól, hogy valaki egész nap a számítógépen lóg, játszik, még nem feltétlenül fog érteni a legtöbb, számítógéppel kapcsolatos dologhoz. Tehát aki "gáznak" (ha tégla vagy, eleve csak szilárd halmazállapotú lehetsz) tart ezek miatt, annak eleve mindegy, hol talál rajtad fogást.

4. Nem nehéz megcsinálni, tényleg nem. DE ha életedben nem csináltál ilyet, akkor jobb, ha megkeresel egy hozzáértő ismerőst, aki egy csokiért cserébe újratelepíti úgy, hogy közben ott vagy te is. Már csak azért is, hogy tanulj belőle. Esetleg még jobb, ha utána is olvasol dolgoknak a Zinterneten.

5. Felesleges pénzkidobás a "szerelő", ha egyetlen hozzáértőbb ismerős/rokon is akad a közelben. Nagy összegeket leakaszthatnak a semmiért ilyen esetben.

2015. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne szerelőhöz vidd. Amúgy szerintem egyszerű újratelepíteni, hisz berakod a win telepítő dvd-t(vagy akármi más médiát), és akkor felrakja magától. Csak be kell állítani az időt, meg a felhasználót :) És nem, a gépeken levő fájlok nem vesznek el teljesen, ha lemented :)
2015. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Legközelebb lehetséges, hogy megpróbálom, max akkor amiatt kellelvinni, mert elszúrtam valamit. Nem mellesleg telepítő CD-m sincs, nem tudom, honnan tudnék vírusmentesen hozzájutni
2015. aug. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!