Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most akkor melyik betű mit...

Most akkor melyik betű mit jelent? (bővebben lent, monitorok)

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy új monitort, de azontúl, hogy 24col meg dvi nem nagyon értek hozzájuk. LG-ket nézegettem, de honnét lehet tudni, hogy LG 24M45H vagy LG 24M45HQ vagy LG 24MB56HQ-B miben különbözik. Addig sejtem, hogy az elején a 24 az a méret, de itt így kész vége. Samsungot is nézegettem, de a Samsung hivatalos oldalán a 24col-t meg a dvi-t egyszerre bejelölni sem tudom a keresőben. De ha pl árukeresőben nézem, ott már tudok, csak ott is ugyanaz a helyzet, mint az LG-nél. Miben különbözik az S24C450BL és az S24C450B vagy az S24C450F? Tehát hogy a monitor "nevében" mit jelentenek a számok és betűk?

2015. aug. 4. 08:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Időközben találtam újabb 4 LG monitort, melyek a leírás alapján hajszálpontosan megegyeznek, mégis az egyik 50 ezer a másik meg 60 ezer. LG 24MB35PU-B, LG 24MB37PM-B, LG 24MP57VQ-P, LG 24MP56HQ.
2015. aug. 4. 08:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a részletes specifikációt. Senki sem próbálja a termékkód alapján megszülni, hogy melyik termék mit tud.
2015. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!