Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5 telepítési hiba lépett...

GTA 5 telepítési hiba lépett fel!?

Figyelt kérdés

Beraktam a Dick 1-et,és ezt a hibát dobja fel a nyelv kiválasztása után:Unable to detect Windows Media Player on your system. Please install Win Media Player, then retry the installation.

Értem én hogy mit jelent,a microsoft-on nézegettem is,de valami olyan van hogy a win 8.1 áruházban keressek valami DVD lejátszót.VLC media player nem játsza le?Áruházban mindegyik fizetős.



2015. aug. 4. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt. A dick az f***t jelent. Amire te gondoltál, az disk.


Másrészt, mit akarsz te médialejátszóval telepíteni?

2015. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam a disket.Másrészt Elírtam a disket bocsánat,másrészt meg ezt a hibaüzenetet dobja fel.
2015. aug. 4. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
2szer írtam le az első mondtatot,csak ideges vagyok emiatt
2015. aug. 4. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami oknál fogva úgy van megcsinálva a GTA 5 telepítője, hogy kell neki a Windows Media Player.


A megoldás attól függ, hogy milyen kiadású az adott Win 8.1:


- N-es, vagyis EU-s kiadás (Windows 8.1 N, vagy Windows 8.1 Pro N) esetében le kell tölteni a Windows Media Playert innen:

[link]


- ha viszont "sima" (Windows 8.1, vagy Windows 8.1 Pro), akkor vissza kell kapcsolni a kikapcsolt médiafunkciókat:

Vezérlőpult -> Programok -> A Windows szolgáltatásainak be- és kikapcsolása, itt a Médiakezelési szolgáltatások -> Windows Media Player-t kell bepipálni.

2015. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Igen a windows media playeres mappa nem volt bepipálva.de mostmár elindult úgy.Köszönöm!
2015. aug. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!