Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszerbeállítások/programok...

Rendszerbeállítások/programok visszaállítása Windosws. Old mappából? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy áldozatául estem a Windows 10-nek. Botrányosan rossz volt, ezért visszatelepítettem a win7-et. A baj csak az, hogy minden fontos program (videólejátszó, képnézegető, GoogleChrome, stb) és beállítás az így bemászott a windows.old-ba és nem tudom, hogyan szedjem ki belőle. Van rá esély, hogy onnan visszanyerhetek mindent, vagy mindent újra kell telepítenem egyesével?

2015. aug. 6. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
:-)
2015. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szép mosoly, első, az információtartalma viszont elég lehangoló. De azért köszi. :)
2015. aug. 6. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Formázás, a régi win7 vissza.

Ennek ez az útja, frissítgetés, helyreállítás, ezek nem működnek hiba nélkül soha.

2015. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Tévedsz, az a mosoly mindent elárul... :-)


Nézz körül, mindenki iparkodott feltelepíteni a Windows 10-et, aztán jó ha egy napot használták és mindenki vissza akar térni a régi rendszerére, röviden: unalmas... :-)

2015. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
61%
Angolul tudsz? Akad némi leírás hozzá [link]
2015. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz Mondó alig bírom neked nyomogatni a zöld kezeket, de így is zuhan a %-od. :)
2015. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!