Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zene cd-t akarok írni nero-val...

Anonymus1986 kérdése:

Zene cd-t akarok írni nero-val és milyen formátumba kell behúzni a zene file-okat, hogy lejátsza a régi compact digital audios lejátszóm? Milyen formátum kell hozzá?

Figyelt kérdés
mp3 nem volt jó nem játsza le, wma próbáltam az se játszotta le ,wav file is próbáltam azt se játszotta le mi lehet a baj ,milyen formátum kellene neki hogy lejátsza.

2015. aug. 6. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan opció a Nero-n, hogy audió lemez írása? Mert régebben volt rajta hasonló opció.
2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azzal nem kell foglalkoznod, simán kiválasztod az audio cd írását. Asszem cda formátummá alakítja őket.
2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen de ha mp3 -at húzok be vagy wav-ot vagy wma formátumot húztam be nem volt jó nem olvasta mit tegyek most
2015. aug. 6. 19:38
 4/12 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam hogy wav-ot tudnia kellene neki olvasni mert tömörités mentes, de ne molvassa ez a hifi lejátszó
2015. aug. 6. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
CD lejátszó csak CDA formátumot játszik le, semmi mást. (Kivéve ha olyan cd lejásztód van ami ismeri az mp3-at, de az meg már nem audio cd formátum) remélem ezzel le van tudva a promlémád.
2015. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez nem támogatja a mp3-at,de nem tudom hogy mit szeret be olvasni . még nem tiszta ez még. az van ráírva hogy compact digital audio cd és ennyi
2015. aug. 6. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes mi, hogy a cda jelentése compact digital audio?
2015. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen tudom de lehet hogy a cda lejátszóm nem támogatja az újraírhatós cd-ket , akkor lehet hogy egyszer irhatóst lejátsza?
2015. aug. 6. 19:53
 9/12 A kérdező kommentje:
erre nem volt még pénzem
2015. aug. 6. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy sebességgel írtad meg, vagy rossz minőségű cd-re írtál. Esetleg mindkettő. Újraírható cd lemezt pedig nem használunk audio cd-nek, mivel arra adatként fogja frlírni.
2015. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!