Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a PC 5...

Miért van az, hogy a PC 5 esetből 3-4-szer borzasztóan belassul? Néha meg működik normálisan.

Figyelt kérdés

újratelepítés után is. gyakran nagyon lassú, 2-3 perc mire bekapcsol, google chromeot 10+ másodperc alatt nyitja meg, lefagy netezés közben, de néha van hogy normálisan is lehet használni.a programoknál amit tudtam nem a C-re raktam, meg a bővítményeket meg a semmirekellő dolgokat nem telepítettem.

konfig: AMD x2 245,

2gb 800mhz ram,

Nvidia geforce 9600 gt,

meg valami gigabyte alaplap, nem tudom milyen pontosan.

maga a gépház 10 éves, már többször is "fel lett újítva" a belseje ami alatt azt értem,hogy új processzor, videókártya stb.

amik most vannak benne azok a cuccok 2010-ben kerültek bele, akkor jó volt, nem volt lassú.



#számítógép #RAM #pc sebesség
2015. aug. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés a ram, és a processzor, azért.
2015. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor régen miért volt jó? akkor még játszottam is rajta..
2015. aug. 9. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert fejlődnek az oldalak.


mai alapkövetelmény a napi használathoz 4GB RAM.


Nekem is volt ilyenem.


CCleaner-rel próbáld meg az hátha segít. Tiltsd le az automatikusan induló programokat

2015. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. CCleanert már próbáltam
2015. aug. 25. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!