Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, ha a bátyám...

Mitévő legyek, ha a bátyám WPA/WPA2 védelmet rakott a tabomra DE nem mondta el a jelszót?

Figyelt kérdés

Összespóroltam a pénzt egy új tabra, és míg Romániában voltunk a családdal meg is érkezett, de csak a bátyám volt otthon. Egy darabig tudtam netezeni, de egyik nap "csak úgy megjelent" a WPA/WPA2 védelem. Mivel én biztos nem raktam rá, és a családban csak bátyám ért rajtam kívül ehhez, biztos vagyok voltam hogy ő rakta rá. Mikor rá kérdeztem be is vallotta de a jelszót nem akarja elmondani, anélkül pedig nincs Wi-Fi a tabletemen. :/


12, L



2015. aug. 7. 14:38
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálnám a tudta nélkül megszerezni a router-ben megadott WPA/WPA2 jelszót.


Hozzá tudsz férni olyan számítógéphez vagy laptophoz ami wifi-n vagy kábelen csatlakozik a router-hez?

Ezt írd meg (tehát kábel vagy wifi), valamint, hogy ezen a gépen milyen rendszer van. (WinXP, Win7, Win8 stb.)

2015. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!