Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megfelelően beírni...

Hogy kell megfelelően beírni ezt a parancsot?

Figyelt kérdés

Lefuttattam a számítógépemen a rendszerfájl-ellenőrzést ( [link] és azt dobta ki, hogy:

"A Windows Resource Protection sérült fájlokat talált, de közülük néhányat nem tudott kijavítani. A részletekért tekintse meg a CBS.Log fájlt a %WinDir%\Logs\CBS\CBS.log. elérési helyen"

Most próbálom beírni az adott findstr parancsot, az %userprofil% helyére beírtam a saját profil nevem, de mégsem működik, nem találja a megadott elérési utat.

Mit ronthattam el? Esetleg egy kitöltött sémát írna valaki, hátha attól okosabb leszek.



2015. aug. 7. 16:47
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Ne változtass a findstr parancson, a %userprofile% végrehajtáskor automatikusan kicserélődik a megfelelő értékre.

A parancs futtatásához rendszergazdaként indított parancsor kell(het). A lefutás után az asztalon megjelenik egy sfcdetails.txt szimpla szöveges fájl, ami a linkelt weboldalon szereplő minta szerint tartalmazza a sérült fájlok neveit is.

2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!