Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 aktiválási probléma...

Windows 10 aktiválási probléma, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A windows 10-et leszedtem amikor lehetett, de egy kisebb probléma miatt újra kellett rakni a gépet. A Windows kiadta, hogy aktiválni kell. De, mivel Win7ről lett felrakva, termékkulcs nincs... Vagy ha volt is, az az e-maillel jóságosan ki lett törölve. Amíg nincs aktiválva egy jó pár dolog nem lehetséges a gépen. Hogy tudnám ezt megoldani/szerezni egy új kulcsot/megtudni a régit?


Hibakód: 0x8007007B

A fájlnév, a könyvtárnév vagy a kötetcímke szintaxisa nem megfelelő.



2015. aug. 8. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd fel a microsoft ügyfélszolgálatot,ők biztos tudnak erre megoldást.
2015. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várni kell amíg a hacker bácsik megtalálják a megoldást.
2015. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eredeti win7-et frissítettél? Ha igen, mehet egyből a 10 tiszta telepítéssel. A win10-re frissítés során a géped alaplapjának adatai megjegyzésre kerültek a Microsoftnál, így elméletileg nem is kell termékkulcs az aktiváláshoz, sőt ezt a Windows a géped korábban eltarolt azonosítója(i) segítségével automatikusan elvégzi.
2015. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem végezte el... A Windows 7-em eredeti volt, frissítettem Win 10-re, de valami baja volt, valamiért nem indult el, újrahúztam, és nem akarja aktiválni... Ha neten keresztül akarom (Gépház -> Aktiválás), akkor se, a másik lehetőség a termékkulcs megadása, de azt meg nem tudom, vagy kitöröltem az e-mailt amikor frissített (már ha küldött termékkulcsot).. Win7es termékkulcs meg nem jó.
2015. aug. 8. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
pont ezért hívd fel a microsoft ügyfél szolgálatát,ők tudják neked aktiválni.
2015. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt válaszolták, az egyetlen út, hogy meg kell vennem újra.
2015. aug. 8. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! Nekem is hasonlót ír ki, de nem korlátoz semmiben :)

Írok neked legális és nem teljesen legális megoldást.

Első, full legális megoldás, amivel INGYEN használhatod a Windowst: A Windowst ugye 30 nap alatt aktiválni kell. Ezt a periódust 4x lehet ismételni. (cmdbe kell beírni egy kommandót, valami ilyesmit -slmgr rearm)

Aztán le kell tölteni az IR4-et (keress rá). Ez ugyanazt csinálja, mint a rearm, csak nem kell hozzá semmit se újraindítani. :D 30 naponta ezt is futtatni kell.

A nem teljesen legális megoldás:

Töltsd le a kmspico windows aktivátort, futtatsd, telepítsd, valamit ki fog írni vagy nemtom, oszt' újra kell indítani a gépet.

Ha fejős tehén vagy, akkor meg vedd meg újra.

Én az aktivátort javaslom, nekem már csinált egy kulcsot, csak a windows nem akarja aktiválni -.-" amúgy win7ről telepítettem, az ir4 megoldással müködött.

2015. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek, én is KMspico-t használok.
2015. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De a legjobb megoldás az, ha olyan windowst telepítesz, amiben eleve van aktivátor. Frissítést ha nem dob ki a win update, akkor letöltöd, oszt' annyi.
2015. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!