Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat minden játék a...

Miért szaggat minden játék a gépemen?

Figyelt kérdés
valamikor minden új és régi játékok jól futnak, valamikor meg minden játék szaggat... amikor szaggat minden játék akkor nem tudom le tenni tálcára a windows gombalse a játékot. amikor meg jól fut akkor meg windows gombal le teszi egyböl tálcára de ez miért van?

2015. aug. 9. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vagy a táp nem bírja a géped, vagy túlmelegszik egy komponens, illetve szoftveres probléma is előfordulhat. Ritka esetben (főleg AMD-nél) még az alaplap is okozhatja.


Írd le a teljes konfigod (táppal, pontosan mindennel együtt), és nézd meg a speedfan nevű programmal a hőfokokat. Lehetőleg terhelés alatt is.

2015. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
intel core i5,nvidia geforce 630 ddr3 1gb, 8giga ddr3 ram. tápot sajnos nemtudom asus alaplap.
2015. aug. 9. 08:50
 3/15 A kérdező kommentje:
meg néztem és nem melegszik egyáltalán, elképzelhető hogy a vidi kártya kezdi feladni?
2015. aug. 9. 08:51
 4/15 Ricsi34 válasza:
Javaslok egy driver frissitest,legtobb esetben a driver frissites megoldja ezt a fajta problemat.Ha ez sem jon be akkor talan friss directx,de ez lehet nem sokat segit
2015. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sajnos már ezeket is probáltam de ezekse jók. egy játéknál még leis fagy a gépem. többinél meg amikor úgy akarja a gép akkor viszi rendesen ha meg nem akarja akkor olyan 10,20 fps között megy
2015. aug. 9. 09:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Szedd le a géped oldalát, és olvasd el a táp nevét.

Illetve írd le a pontos hőfokokat a biztonság kedvéért.

2015. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Corsair VS650 cpu 1 2 3 4=40 45fok gpu 69C
2015. aug. 9. 10:11
 8/15 anonim ***** válasza:
GPU alapjáraton 69 fok, vagy terhelés alatt?
2015. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
alapjáraton. én nemtudom mi van vele, régi gépembe semmi baja nem volt.
2015. aug. 9. 11:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Alapjáraton sok a 69, valószínűleg terhelésnél jobban felszökik, és behal a gép.

Javaslom hogy szedd ki a kártyát, és porold ki a hűtést. Velem egyszer az esett meg, hogy a hűtőborda és az azt borító műanyag "fedél" közé beszorult egy pormacska, teljesen elzárva a légáramlatot.

2015. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!