Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kidob a Team Fortress 2,...

SDaniel1194 kérdése:

Kidob a Team Fortress 2, Battlefield 4 . Játék közbe csak úgy kidob az asztalra de a játék a háttérben még fut és nem lehet visszamenni. A gépigényem megvan hozzá . A gépet kb. másfél hete raktam újra. Másnál előfordult e már ilyen probléma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Három dologra gondolok.


Néha véletlenül meg szoktam nyomni a win billentyűt és akkor hibaüzenet nélkül kilép az asztalra. Nem minden programba lehet könnyedén visszalépni.


Amikor még engedélyezve voltak a rendszer üzenetek, állandóan kilépkedett az asztalra mindenféle hülye üzenetekkel. Sokszor már nem is látszott a felugró üzenet, amikor kilépett. Letiltottam a rendszer üzeneteket és ez megoldódott.


Ha engedélyezve vannak a virtuális asztalok, akkor is kidobhat, mert azok kezeléséhez nagyon sok billentyű kombináció van engedélyezve, és játék közben könnyen előfordulhat, hogy pont két olyan billentyűt nyomunk le, ami aktív és olyankor is kidob, mert a bill.kombinációval aktiválódik a hozzá rendelt virt.asztal.


Jó játékot!

2015. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!