Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a Guild Wars 2-t,...

Kidori72 kérdése:

Megvettem a Guild Wars 2-t, feltelepítettem de nem akar elindulni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

telepítés és patch után megpróbáltam elindítani de valahogy nem akarja az igazságot... a play gombra kattintok és 1-2 mp múlva elkezd kb 5 mp-ig villogni a monitorom aztán leáll.

kérlek segítsetek és a baromsággal csak csínnyán ha lehet

előre is köszönöm!



2015. aug. 11. 17:33
 1/2 pappgr ***** válasza:
Ez így elég kevés infó. Én azt mondom, ha a képernyőd nem szokott ilyeneket csinálni akkor valószínűleg a GPU, vagy a Processzor terhelődött túl. Szerintem menny fel a GW2 hivatalos honlapjára, és nézd meg, hogy a géped megfelel-e az alapkövetelményeknek. Én i7-tel és Nvidia GTX 780M-mel játszom de egy fél óra után, mint egy kemence úgy fű, és még ne vettem fel ulrára. Szóval kell hozzá hardware. Ezenkívül csekkolhatod a tűzfalat is, bár nem hiszem, hogy az lenne a baj. Hogyha még mindig nem megy akkor minden képpen telepítsd újra. Ha semmi sem segít akkor próbáld felvenni a kapcsolatot a GW2 supportal.
2015. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj h én már 3-szor ujrahúztam és a gépemmel sincs baj (legalábbis nem kéne) a tűzfalamat amikor néztem az nem blokkolta amugy nem a gép áll le hanem a gw2 program
2015. aug. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!