Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér dupla kattintás?

Egér dupla kattintás?

Figyelt kérdés
Tehát tavaly nyáron vettem egy genius x-g500 as egeret és most 1 hete elkezdte csinálni bal és jobb gombal is,hogy egyszer klikkelek de azonnal dupláz 5 ből 2 kattintásnál ezt csinálja. Nem,hogy játszani még egy videót se lehet megnézni mert egyből kirakja teljes képernyőre pl ha megállítom.Bevittem ahol vettem de egy hónapja lejárt a garancia szóval bukta és a szerelő sincs az üzletbe aki megnézné,hogy érdemes-e fogalkozni vele.Próbáltam a programját állítani meg letöröltem,újratettem a hozzá kapott programot de semmi.Valami ötlet,hogy mit csináljak vele?
2015. aug. 11. 21:03
 1/3 papagenou ***** válasza:
szedd szét, nézd meg h nem-e nagyon koszos, egy alapos tisztítás néha csodákra képes. és ne aggódj, nem túl bonyolult ezeket szétszedni és összerakni
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg ha ez sem segít nézd meg hogy nincs e az egér módosításban a 2 kattintásról 1 re állítva.


bár szerintem csak tisztításra szorul mert elállítás esetén minden katra csinálná a dupla értelmezést.


de azért tettem fel ezt a lehetőséget is ha esetleg a tisztítás nem segítene.

2015. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mikrokapcsoló ment tönkre benne.
2015. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!