Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop túlmelegedés, vagy...

Laptop túlmelegedés, vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Dell inspiron n5030 as notebook-om túlmelegedés gyanús...

Amikor bekapcsolom. a ventillátor vagy felpörög egy kicsit és aztán leáll vagy éppen hogy csak megmozdul mint ha valami megfogná és visszaáll alap helyzetbe.Van hogy működés közben felpörög a ventillátorja, de a fordulatszáma ingadozik..

a gép úgy kb 1 óra hosszát bír anélkül hogy kilőné magát..

egy hangjelzés mint amikor hosszan nyomom a kikapcsológombját és shot.ki van lőve..

nemrég kitakarítottam belűről sok sok port kiszedtem belőle. de akkor is idegesít hogy a ventillátorja nem jár hiába van 50 fokon a proci nem hűz semmit.

mai nap gondolkozok ujra pasztázáson hátha megoldja a problémát. sosem volt még ujra pasztázva a paszta száraz minta kő. szerintetek ez megoldja a problémámat? vagy valami más baj lehet? ugyanis egyszer elvittem egyik haveromnak.. azt mondták vírus volt rajta .. ujra rakták és fél évet bírt kb mostmegint kezdte ..lehet ott ujra pasztázták volna?? hmm.. érdekes.. várom a kommenteket!



2015. aug. 12. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy mit csináltak ott vele, de ha azt mondod, hogy ki van fújva a por a processzor ventilátorából, akkor az nem lehet gond. Laptopszaki ingyenesen bevizsgálja, ha kéred megjavítja.
2015. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 renji7575 ***** válasza:
ha ingadozik lehet valami szondával van gond ami a hőmésréklet felügyeletért felelős és nem képes normálisan vezérelni a ventilátort.. vidd szervízbe.. nem egészséges a 'vas'
2015. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!