Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adot egy leptop 128mb ram...

Adot egy leptop 128mb ram 800Mhz proci, kéne egy olyan oprendszer amin elviselhető sebességet tud produkálni és ezek mellet minden multifunkciós tevékenységre képes (Zene, kép, video) milyen rendszert tennétek rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 21:27
 1/10 czibles ***** válasza:

pl ezt:

[link]

2010. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Windows2000
2010. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aulac ***** válasza:

DOS 5.0, Win3.11, Win95, Win95SE, Win98m Win98SE, Millenium,

Win2000.

De félre a tréfát.

Sajnos videó lejátszásához elég kevés a memória. Minimum Win2000 kellene, de az is lefoglal 64MB memóriát.

Gyengus a gép.

2010. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos videó lejátszásához elég kevés a memória."


Tíz éves Pistikéhez van szerencsénk, aki azt hiszi, hogy egy szaros avi-hoz kétmagos kell két giga rammal?


266 MMX-szel, 32 mega rammal néztem a DVD-ripeket anno, nem kell oda semmilyen erősebb gép.

2010. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aulac ***** válasza:

És mi futott azon a gépen?

Ne etess már.

Akkor én meg 166MHz/32GB gépen futtatok komplett CAD programot, párhuzamosan CorelDraw 12-őt valamint VMware alatt egy RedHat és egy Ubuntut és még netezek is közben.

Ja és nézem az Avatart 3D-ben.

Na ezt kapd ki.

2010. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben az a nagy öngól, hogy a nagy része annak, amit leírtál, simán fut a 266 MMX-en. Sőt, a nagy része hamarabb létezett, mint az említett processzor, hogy mást ne mondjak, AutoCAD-ot és Corel Draw-t, valamint 3d Studio-t egy 133 MHz-es vason kezdtem el először használni.


Kicsi vagy, nem tudod, semmi baj, csak ne okoskodj.

2010. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aulac ***** válasza:

Beképzelt vagy. Te meg tudod.

Melyik CAD? Max a 14-es.Melyik CorelDraw? Max a 8-as, annak is Pentium 200 processzor, 64 MB RAM kell(128 MB ajánlott)Melyik 3d Studio? A Max? Annak is kell 200MHz 64MB.

Milyen DVD rippet? Milyen oprendszeren? stb,stb..

Tényeket írjál. Ne a levegőbe beszélj.

2010. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Corel Draw 6 (Tseng Labs videokártya mellé kaptam mint bundled software)

AutoCAD R13 (bátyámnak kellett tervezői munkához, nem volt két fillér)

3D Studio-ból pontosan a Max volt (csak hogy tisztán láss, a megjelenésekor nem is lehetett 64 megás memót kapni, csak 32-est, de azért örülök, hogy képben vagy)


Milyen DVD-ripet? Bármilyet. Scene release volt mind, a két cd-seken AC3 hang, 1 CD-sen MP3.



Nem tudom, miért vonod kétségbe, amit írok, nem is érdekel. Emberek százezrei néztek már akkortájt videót gépen, hogy te nem emlékszel rá, azt csak annak tudom be, hogy a) nem volt még akkoriban géped, b) nem volt meg a forrásod ezekhez a cuccokhoz, c) nagyon csöppség voltál.

2010. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aulac ***** válasza:

"miért vonod kétségbe"

Hol írtam, hogy kétség bevonom?

Azt kértem konkrétumot írjál.

Válasz: a: volt. b: volt. c: 1950

2010. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aulac ***** válasza:
"kétség bevonom" helyesen: kétségbe vonom Bocsánat.
2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!