Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10. Kéri a jelszót, akkor...

Win10. Kéri a jelszót, akkor kettő fiokot mutat, egy email cimest ami a rendes Microsoft fiók és egy másikat amivel következö betöltés elött akarna bejelentkezni így kiirja hogy helytelen jelszo stb, mivel az adott jelszó (pinkód) a másiké! Tovább?

Figyelt kérdés

Hogy oldjam meg hogy egy fiók legyen,a normális Microsoftos? Most raktam újra a gépet és már így kezdődik... Egyeseknél már olvastam ilyen szitut de a megoldás most mi?

Vagy jobban járok ha vissza rakom a 7-est?


2015. aug. 12. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A W10 az eddig helyi fiók mellett felkínál egy Microsoft fiókot is, azért hogy minden eszközöd - mobil, xbox, laptop - szinkronizálni tudjon.

Próbálom követni a sztorit, nem lehet hogy ezeket te kevered? Az emailes a microsoftos fiók lesz, a másik pedig a régi, klasszikus W7 féle helyi fiók. Hogy melyikre állítottál be pin kódos belépést azt pedig már neked kell tudnod.

2015. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet itt nem erthrtoen irtam le,foleg annak akinek ilyen meg nem volt.

Azota mar megkaptam ra a valaszt es egy kis szokasosnak mondot bakija a 10esnek.Masodjara mar ismet auton jol jelentkezet be.

Vannak aprob nagyob hulyesegei meg szegenynek.Kesobb majd meg megnezzuk ezt a 10est mert meg nem az igazi..Forrja ki magat.

2015. aug. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!