Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vagy asztali PC?

JohnWolf kérdése:

Laptop vagy asztali PC?

Figyelt kérdés
150.000ftba szeretnék beszerezni egy új "vasat" de nem nagyon tudom hogy Laptop vagy asztali gép legyen. Sokat járkálok tehát efelől Laptop de játékra is használnám ez inkább asztali, így elvesztem! Szerintetek melyik legyen vagy ha Laptopot veszek akkor az sokkal gyengébb lesz mint egy asztali gép? Vagy csak kicsivel? Linkeket nem ignorálom sőt Asztali gépek és Laptopok Linkjeit is megnézném vagy ha van egy olyasféle összehasonlítás hogy menyivel rosszabb vagy valami ilyesmi cikk azt is elolvasnám! Előre is köszönöm
2015. aug. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokkal gyengébb lesz.


Ami egy gamer pc-nél 150.000-170.000 ft az laptopban 230.000-250.000 ft.


Ha a hordozhatóság elhanyagolható, akkor pc.

2015. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asztali pc a játékok miatt-bár 150 ből csak valami belépő kinfigot tudsz venni! Bőngészni meg facebbookra ott az okosteló! Olyan laptop amivel a mostani játékok mennek azért a pénzért autót lehet venni!
2015. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


Ja és előre összerakottat nem veszünk, mert nem írják ki a táp márkáját. Attól hogy minőségi házban van a gép a táp attól még lehet szar

2015. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-nak igaza van!!!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!