Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri fel a windows a...

Nem ismeri fel a windows a mikrofont, miért? Mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha régi a hangkártya, legyen az integrált, vagy külön vásárolt, akkor a hangerő vezérlőpulton hangosítsd fel, illetve vedd le a némítást. Ha újabb, és nem ismeri fel, akkor a vezérlőpultban kell legyen egy hangkártya vezérlőpult, ott lehet állítgatni a csatlakozókat, hogy melyiken milyen eszköz legyen.
2010. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves első.


na azt hiszem ezeket már megcsináltam és semmi. (elfelejtettem írni, hogy nő vagyok, bocs, nem értek ezekhez a dolgokhoz, viszont jól jönne egy kis okos férfi-segítség)

2010. márc. 8. 22:43
 3/9 A kérdező kommentje:
laptopról van szó, vagy ez nem számít?
2010. márc. 8. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Mióta vetted ezt észre? Történt valami a géppel? Milyen oprendszered van?


Xp-nél >vezérlőpult/hangok és hangeszközök/audió...itt vannak hiányok?


Vagy: jobboldalt alul van egy hangszóró ikon. Azon 2xkatt. Beállítások/Tulajdonságok...itt keverőnél lenyitható a keverő lehetőségek>>>input, output. Input-ot választva a megjelenő ablakban mikrofon elé pipát kell tenni.

2010. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a laptop megvan kb 1 éve, de csak tegnap próbáltam ki rajta egy fülhallgatós mikrofont és nem ment.
2010. márc. 9. 08:41
 6/9 A kérdező kommentje:

XP van a gépen, a géppel nem történt semmi különös.

vezérlőpult/hangok és hangeszközök/audió: itt szerintem minden ok.

jobboldalt alul van egy hangszóró ikon. Azon 2xkatt. Beállítások/Tulajdonságok...na itt a keverőnél nekem nem ad ki ilyen lehetőségeket, csak egy valami jelenik meg: realtek.

aztán hangerő beállítása: lejátszáshoz, felvételhez, itt a lejátszáshoz van kijelölve.

mikrofon elé tettem pipát.

melóhelyen kipróbáltuk: programok, kellékek szórakozás hangrögzítő, és itt működik. (ezt majd otthon is megnézem, hogy működik-e)

szóval nem értem mi lehet a baj.

2010. márc. 9. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:

A You Tube -n írd be a keresőbe:"realtek HD audio problem".

Kidob egy rakás videót, ott találsz megoldást, mivel valószínű a mic.boostert is be kell kapcsolnod. Én legakább is úgy jártam.

2010. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, ki fogom próbálni
2010. márc. 9. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott a Tulajdonságok/Keverő mellett jobb szélén van egy pipa. Azon kattintva lenyílik egy menü. Ott van az input lehetőség, itt ha van mikrofon akkor, pipa elé.
2010. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!