Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ket audio kimenet...

Arszen kérdése:

Hogyan tudok ket audio kimenetet hasznalni egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy fejhalgatom(USB) es egy felvevokartyam(HDMI) es ha a fejhalgatot teszem alapertelmezett audio device-nak akkor nem veszi fel a hangot a gepen, de ha a felvevokartyat teszem alapertelmezettnek akkor en nem hallom a hangot es hat ugy se jo. Keresgeltem a neten talaltam is hogy Stereo Mix-el meg lehet csinalni, de ha azt bealitottam hogy jatsza vissza a fejesbe vagy a kartyaba akkor nem halatszodott semmi. Viszont ha a Hangszoroba jatszattam vissza akkor csak valami zugas hallatszodott egyre hangosabban.(Laptop)

2015. aug. 13. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt kérdeztem már több fórumon is, de csak egy olyan választ kaptam hogy használjak AIMP-ot.

Hát én nem használtam, nem próbáltam ki, lehet hogy abban be lehet állítani ilyesmit, bár nem hiszem :)

Ja meg ez: (tedd fordítóba ha nem tudsz Cseh-ül)

[link]

2015. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En azt a cseheset probaltam, de nem sikerult ugyhogy kiprobalom amit te mondtal
2015. aug. 13. 17:33
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] ezt hasznald nekem mukodik, csak mindig bemondja hogy trial szoval torrentelem a fizetos verziot :D
2015. aug. 13. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok, köszi !
2015. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!