Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnem a véleményeteket...

Szeretnem a véleményeteket kerni, hogy megeri meg iphone 5s-t venni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval regota gyujtok ra es most van eselyem megvenni, 2-3 akar 4 evre vennem. Arra lennek kivancsi megeri-e cagy mar elavult lesz a 6s-sel szemben? Iphone 6 es 6s-re nincs penzem de másféle telefont nem igazan szeretnek. Koszi elore is!!

2015. aug. 13. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod, vedd meg. Sokan mondják hogy ez az utolsó fain iphone. De én nem adnék ki rá annyi pénzt. Egy iPhone 4s is ugyanúgy el tudja látni az ájfonságát. A 3Gs-t csak azért nem ajánlom mert mr csak az iOS fut rajta, így egy csomó pl számomra szükséges programot nem visz, de apámnak most állítottam be egyet, és imádja mert az a telefon azt csinálja amire utasítja, nem úgy mint az a fos Samsung Galaxy mini. (pedig elméletileg az iphone is samsung alkatrészekből van. - persze fontos a vas, de nem mindegy az sem hogy mit pakolsz rá... :)
2015. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval az iphone 3Gs-es csak a IOS 6 fut.. - lemaradt a verziószám. :)
2015. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Enis azert tartozkodom, mert draga ahhoz kepest, hogy mennyi idos. Viszont inkabb arra koltok el annyi penzt mint egy androidra ami aztan fel ev mulva tonkremegy :/
2015. aug. 13. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, az Android az egy nagyon jó kis operációs rendszer...



...lesz. :) Én is nagyon iPhone-os vagyok, bár én kaptam a készülékeket, még megvan a 8-9 éves iPod Touch-om és az is kifogástalanul működik, magam cserélem az aksit, majd fejleszteni is szeretnék rá. Imádom. 4s-em van most, és nekem tökéletesen megfelel. Szerintem aludj rá, esetleg várj meg egy nagyon jó ajánlatot. :)

2015. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

3gs t azért ma már nem ajánlanám senkinek, nekem is az van, és rémálom, rohadt kevés a memóriája, rengetegszer elszáll emiatt a böngésző, néha hajlamos sms írás közben is beszaggatni, nem poén - igen, tudom, os újratelepítés megoldaná a problémák egy részét, de a tököm aki vesződik vele, nem ér annyit az egész.


A kérdés az, hogy mire akarod használni. Ha játszani akarsz rajta, akkor felejtsd el, és vegyél az árából egy pc t, vagy egy konzolt, bármi másra elég az 5s is, bőven. Persze, jobb a hardver a 6 ban, de ha nem játszol, vagy nézel rajta nagy felbontású filmet, akkor nem igazán van jelentősége(utóbbihoz szintén jobb választás egy pc\konzol).

2015. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem jatekra hasznalnam:)
2015. aug. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!