Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van otlet? Imac 2008 24"...

E2e4 kérdése:

Van otlet? Imac 2008 24" video kartya tulhevules Pasztacsere, takaritas etc. Megvolt. Szeretnem elkerulni (jelentos) anyagi beruhazast. Tudom, hogy lehet vasarolni ujat, hasznaltat. Elore koszonok minden epelmeju javaslatot.

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 7 éves gépnél már előfordul ilyesmi, szerintem nincs értelme költeni rá, mert rövid időn belül más is tönkremehet.
2015. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Elore koszonok minden epelmeju javaslatot."

nem sok ertelme volt kiirnom...

2015. aug. 14. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én is másképp foglmazok: Ne legyél annyira hülye, hogy egy 7 éves gépbe pénzt ölsz, mert maximum egy éven belül úgyis cserélni kell az egészet. DDR2 ram, nem használt CPU foglalat miatt az alaplap használhatatlan, ha valami tönkremegy. Ugyanebből az okból kifolyólag ha tönkremegy az alaplap, kidobhatsz minden mást is. Az egyetlen épelméjű javaslat az lehet, hogy egy ilyen régi gépbe nincs értelme egy forintot se ölni. Ha mindenképp ragaszkodsz egy amúgy is halott konfig jó esetben pár hónapig tartó feltámasztásához, akkor keress egy ATI Radeon HD 2600 PRO-t és cseréld ki.

Feltéve, hogy a régit próbáltad már kitakarítani/pasztázni. Ha ezt eddig nem tetted meg, akkor nem értem a kérdésfeltevés célját.

2015. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Pasztacsere, takaritas etc. Megvolt. Szeretnem elkerulni (jelentos) anyagi beruhazast. "

el kell olvasni a kerdest okoska...

2015. aug. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!