Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az integralt...

Makker bolha kérdése:

Hogyan tudom az integralt grafikat összehangolni a rendes grafikával?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne mert csak VGA kábellel jelenik meg nekem a BIOS es az en grafikamon mart nincsen VGA kabel :/


Alaplap: gigabyte H81-d3 (Intel HD Grafik driver)-nincs telepitve

Grafika: Gigabyte r7 260x (Catalyst driver)


Es ha ezeket ossze hangolhatom akkor jobb lessz a teljesítménye a gepemnek ? (8GB DDR3 ramom van igy az integralt is boven kaphat belole) Koszi elore is az ERTELMES valaszokat



#VGA #grafikus kártya #Integralt grafika
2015. aug. 14. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod megoldani ebben a kombóban! AMD APU-t össze tudsz hozni AMD VGA-val, de Intel-t AMD-vel nem. Notebookban működő dolgok ezek, de az egész más.

Természetesen nem nőne a gép teljesítménye, mert vagy az IGP menne vagy a dedikált VGA. Neked egy sima DVI to DSUB (vagy ahogy te írtad VGA) átalakító kell. Kemény 500Ft körül van, de kell hogy legyen az R7 260X dobozában is.

2015. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi az az atalakito ? amugy sikerult megcsinalni hogy mukodik az integralt vga is. De egyszerre nem hasznalhatom de legalabb a biosba betudok lepni.... most akkor lehet az intelt es az amd grafikkat barhogyan megcsinalni hogy egyut mukodjenek ? es mi az a atalakito vagy mi ?
2015. aug. 14. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Most írtam, hogy NEM lehet.

Egy ilyen kell neked: [link]

Becsattogsz a számtech boltba és kérsz egyet.

2015. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es minek nekem ez ? o.O most va hdmi, displayport, dvi (2 fajta is) es mart VGA is van mert megcsinaltam hogy az integralt is bekapcsolva legyen. probaltam osszehozni a 2-t de jatekoknal ultra grafon az integralt az 20fps en vitte a rendes meg 120fps... es ha amd procim lenne akkor mit segitene ?
2015. aug. 14. 23:27
 5/5 A kérdező kommentje:
ja es ha nem sikerul megcsinalni az integraltat akkor is felesleges mert van VGA kabelem de nem jelenik meg semmi mig levan tiltva (mart megcsinaltam)
2015. aug. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!