Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy cs:go-ba van...

Roland00 kérdése:

Mért van az hogy cs:go-ba van 60-70 fps-em és semmi lagg de vagy 5 percenként hirtelen lefyag pár másodpercre 1 fps-el, utána megint 70 ?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:

és a bőven elég erős a minimumhoz, de médiumonb volt 70 fps-em , és hirtelen mindig 1 lesz pát másodpercre

, lehet driver frisités kel vagy mi?

2015. aug. 15. 20:13
 2/5 A kérdező kommentje:

frisitetem de ugyan olyan, most 120 fps-en megy azt hirtelen néha 1 fps 2-3 másodpercen keresztül

, a minden minimumom van akkor is

, nem tudom mit csináljak

2015. aug. 15. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok minden okozhatja. Nem megfelelő driver (esetleg hibás) valamelyik hardware nem működik megfelelően, rossz beállítás, esetleg vírus, vagy fut valami a háttérben, ami néha-néha megterheli a gépet.

Régebben is így volt, vagy csak most játszol vele először?

Egyébként lehet, ha újraraknád a gépet, akkor megoldódna a probléma

Illetve van valamihez köze az fps ingásnak? pl. robbanások, effekt és stb?

2015. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
win10? mert ott van mikor nekem is beáll random 1-2 mpre a gép, legyen videó, játék, netezés.
2015. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most játszok vele először, és nem nem csak a robanásoknál hanem random befagy 1-2 másodpercre, és a hátérben nem fut semmi , windos 7-em van
2015. aug. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!