Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes a jól bejáratott...

Érdemes a jól bejáratott Windows XP-t lecserélni Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy évek alatt összegyűjtögettem az XP-n biztosan futó programjaimat, ezekből is mindig a legfrissebb verziót, de most félek a tetszetős Windows 7-re váltani, hátha nem működnek majd bizonyos szoftverek. Már szereztem egy Windows 7 Codecs 2.4.0 csomagot. Ez esetleg megoldás lehet erre a problémára? Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 9. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megéri lecserélni.

1-2 év és XP-z már nem nagyon lesznek programok.

2010. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mire gondolsz? nincs még olyan program ami CSAK 7es windows-on fut.


én marado kaz XP-nél amíg lehet, nem érzem fontosnak ,hogy átálljak, főleg azért nem, mert épp a win7esen nem fut minden progi ami xp-n igen. plusz vannak hardverek ,nyomtatók amiket nem támogat a 7es.

2010. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Válts.

Már a programok inkább windows 7-re készülnek.A régebbi programoknak meg készítik a Win7-es frissítést és nagyon sok program így is fut win7ben ;)

2010. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A régi progik is mennek win7-en
2010. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindent megoldott a kompatibilitási módban való futtatás. Még a régi játékokat is tudtam futtatni Win XP SP2 módban hibátlanul. Csak javasolni tudom,december óta használom és eddig semmi korlátozásba nem ütköztem program kompatibilitás miatt. Pedig ha találok egy olyat amit nem ismerek és a funkcióit használom más szoftveren ki próbálom. Már pedig ezen az oldalon javasolnak egy párat. :)
2010. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is minden program fut.. Egy olyannal se találkoztam még.. (:
2010. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!