Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopnak miért lesz fekete a...

Laptopnak miért lesz fekete a képernyöje ha rárakom töltöre?

Figyelt kérdés
van egy teljesen uj leptopom minden müködik eredetileg windows 8.1 volt rajta de felkinálta hogy windows 10 re lehet frissiteni ingyen felis telepitettem minden müködik csak amikor csinálok rajta valamit bedugom a töltöt akkor fekete lesz a képernyö ha kihuzom visszajön a kép ez normális hogy igy csinálja? vagy a windows 10 ilyen? vagy hogy lehet ezt kikapcsolni?

2015. aug. 17. 11:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem is 8.1-em van és felkínálta, hogy szerezzem be a Windows 10-et, de elég sok negatív kritika született róla. Megeshet, hogy az operációs rendszer egyik hibája ez és az is meglehet, hogy töltési probléma áll fenn. Én inkább elvinném egy szervizbe megnézetni.
2015. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem semmi baja kiderült hogy a fényerö volt elállitva :P
2015. aug. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!