Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben fx 6300 80 fok...

Játék közben fx 6300 80 fok fölép megy és ki is kapcsol a gép. Mitől melegedhet ennyire? A gyári hűtő van rajta. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 16:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nekem még nem ment el a garancia.

majd kontaktolok egy ismerőssel

2015. aug. 17. 20:27
 12/16 A kérdező kommentje:

néztem a bioszt

levettem a megahertzeket meg csomó mindent, így lassan ment fel a celsius, de így is felment 45 fok fölé, kúszott kúszott, aztán nyomtam egy visszaállítást amúgy sokallom a 45 fokot.


aztán nyomtam egy minden visszaállítása parancsot a bioszban, egyből fölment 60 fok fölé... termsézetesen terhelést nem kaphatiott hiszen komoly program nem futott....


szerintem, vagyis most az a sanda gyanúún hogy nem a hűtő itt a ludas.. de a kérdésemhez is írtak...


neked mi a meglátásod? tényleg lehet, hogy az alaplap a szar?

2015. aug. 17. 20:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokallod a 45 fokot? Az égés 90 fok után kezdődik. Ha kiállsz a napra ilyenkor ott is mérsz 45 fokot. Nem nulla fokról kezdenek melegedni a processzorok, hanem szobahőmérsékletről, jó lenne már megtanulni. 70 fokig nincs gond.
2015. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

45 fok TELJESEN normális, azt ne sokalld. Még az 50 is.. az 55 is.

A BIOS pedig terheli a processzort, direkt, egy kicsit magasabb hőfokot kapsz ott, mintha a Windows-ban nem csinálnál semmit.

2015. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

de 60 fok fölé ment!

80 fokig megy a gép, az fölött automatikusan kikapcsol az egész

2015. aug. 18. 12:02
 16/16 A kérdező kommentje:

nos akkor ha így minden jó de mégis kikapcsol a gép 5 perc gta után, mert 80 fok fölé megy a gép, akkor proceszorhűtőt kellene cserélni?

melyiket ajánljátok és lehetőleg minél olcsóbban ússzam meg, azt szeretném.. ilyen 10 ezret nem költenék rá, az tuti.

akár használtan is jó nekem

2015. aug. 18. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!