Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Icon 7 es vezeték...

Van egy Icon 7 es vezeték nélküli billentyűzetem, de lassan érzékel?

Figyelt kérdés
Van egy Icon 7 Sentido típusu vezeték nélküli billentyűzetem, de az lenne a gond vele hogy hiába van bedugva az usb-je, és teljesen feltöltve, ( Azaz új elem benne) ha gyorsan írok vele kihagy betűket ami miatt használhatatlan, vannak rajta érintős gombok is amiknek körülbelül csak a felét érzékeli. 1 éve kaptam a billentyűzetet körülbelül, nemtudom hogy volt-e hozzá driver, de lehet hogy ez a probléma? Mielőtt elkezdek keresni hozzá drivert gondoltam ide leírom hátha csak valami kis hibája van, vagy lehetséges hogy az egész halott? Azt tudom hogy amikor megkaptam is ugyan ez a baja volt, dobálva nem lett semmi ilyesmi baja nincsen.

2015. aug. 18. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!