Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer, Asus, Lenovo, vagy HP...

Acer, Asus, Lenovo, vagy HP laptop?

Figyelt kérdés

Anyukámmal laptopot szeretnénk venni. Eddig nem volt még laptopunk, csak asztali pc-t használtunk, így nem igazán értünk ehhez, vagy, hogy melyik márka is a jó. Egy üzletbe ma bementünk érdeklődni, és a fentebb említett (acer, asus, lenovo, hp) laptopokat ajánlották. Melyik a legjobb, legpraktikusabb szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. aug. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég vicces ez a dolog ugyan is kb ez csak a burkolat a mi benne van az ugyan az a cucc mindben szóval, azt vegyétek amelyik jobban tetszik ha csak nem tudtok megkérni valakit h mondja meg melyik az erősebb az árához képest.
2015. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

DELL kimaradt a felsorolásból. Ezek egész jók szoktak lenni.


Körülbelül mennyit szánnátok rá?

Gyakran utaznátok vele (akkuidő és méret szempontjából), vagy inkább asztalon lenne használva?

Esetleg ágyban? (ez esetben venti nélküli modellt ajánlok, ilyenből mondjuk kevés van)


Lövöldözős, autóversenyes hasonló játékokra van igény?

(120 körül már találni párat közepes videokártyával)


Újonnan 80 ezer körül indulnak a legolcsóbbak. (használtan 50alatt is lehet találni pár elfogadhatót)

2015. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod :)


#2 árakat már néztünk, a felsoroltjaim közt, olyan nagyon nagy árkülönbség nincs, de most nem is erről van szó, tényleg azt szeretnénk, hogy jó minőségűt vegyünk, és hosszú távon használhassuk, tehát ne kelljen mondjuk egy év után kidobni :/

Egyébként nem igazán vinnénk sehova a laptopot, itthon lenne használva, főként asztalon, de ágyban is.

Játékra nem lenne használva, csak internetezésre, szövegszerkesztésre, esetleg prezentáció készítésre.

:)

2015. aug. 19. 16:09
 4/5 anonim válasza:

Üdv!


Én a Lenovot tudom ajánlani, 4 éve van meg, egyetlen baja, hogy eléggé megkopott a borítás ott, ahol a kezem van. (ez csupán azért van, mert a rengetegnél is többet játszottam rajta és volt rajta a kezem). Ha évente újratelepíted, (amit egy számítógép is megkövetel), tökéletesen gyors.

Nekem belassult, de újratelepítés után újra tökéletesen ment.


Asust pedig nem ajánlom, az is volt, eltörött a képernyőt tartó zsanér és elég hamar belassult. Ráadásul ha ne adj Isten meghibásodik, az Asus szervíz szörnyű.

2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ :)
2015. aug. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!