Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti be tudtok jelentkezni XBOX...

Ti be tudtok jelentkezni XBOX LIVE-ra, Xbox 360-on?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez a kérdés azokhoz szólna, akik nem feltört Xbox 360-at használnak. Szóval a napokban tapasztaltam, hogy nem tudok bejelntkezni Xbox Live-ra a 360 E konzolomon. Ellenőríztem az internetkapcsolatot, a teszt azt írta ki, hogy minden oké, szóval jó az Xbox, a Wifi a net, viszont nem tudok csatlakozni az Xbox Live szervereihez. Ezek után felmentem a Microsoft weboldalára, utánnanéztem, és az Xbox Live állapot-nál láttam, hogy Xbox 360 platformon Live bejelentkezési probléma van, amit tudnak, és dolgoznak rajta. Ti is találkoztatok ezzel? Még nektek sem jó? Volt már ilyen probléma? Az Xbox Live problémáit kb mennyi idő alatt szokták megcsinálni? Köszi a előre is a válaszokat! Ez az 1. Xbox 360-am és kicsit megijedtem, hogy még új és bajok vannak vele. Szóval kb mindenkinek van ilyen probláma? Hamar kijavítják? Köszi ha elolvastad, szép napot!

2015. aug. 19. 18:03
 1/2 anonim válasza:

Hello

Nyugi most senki nem tud felmenni mert ugye javithak vagy mi szoval kivarod es pacek lesz

De mar engem is felnyom idegileg h nem tudok codozni:D

Azt meg nem tudom mennyi ido mire kesz lesz mert en is most talalkozok ezzel eloszor

Jo legyel csoki;)

2015. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én GTA 5-özni nem tudok :(. Köszi a választ! Megnyugodtam :) remélem hamar kész lesz, jó COD-ozást! :)
2015. aug. 20. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!