Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a mikrofon a...

Nem működik a mikrofon a fejhallgatómon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész eddig jól működött de most egyáltalán nem működik mindent kipróbáltam de semmi sem működött. Fülesem típusa Ozone Rage ST. Valami ötlet?

2015. aug. 20. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elromlott :( Sajnos előfordul. Ha garanciás vidd vissza, ha nem, akkor vegyél újat, ha fontos a mikrofon. Tudom nem segítettem sokat, de más sem tudna jobb tanácsot adni.

Egy dolog van amit kipróbálhatsz, de csak akkor ha más eszközön működik a mikrofon (pl telefonon).

Van egy miccal.exe nevű fájl, keresd meg és futtasd le. Valahol a system32 mappában van, de itt egy link ha nem találnád:

[link]

Ez egy mikrofon kalibrációs program, néha segít, de többnyire sajnos a mikrofon a hibás.

2015. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos más eszközön sem működik úgyhogy nem is próbálkozok de szerecsére garanciális úgyhogy kicseréli :) köszi a gyors választ :)
2015. aug. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!