Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki ezt az üzenetet...

Miért írja ki ezt az üzenetet írás közben a windows media player?

Figyelt kérdés
Most írok először cd-t (CD-RW). Mindent úgy csináltam ahogy kell. Behúztam az összes mp3 fájlt amit rá akarok írni. Elindítottam az írást minden fájlt előkészített. És olyan 75% körül kiírja a következő üzenetet: "A Windows Media Player nem tudja befejezni a lemezre írást, mert a lemez nem kompatibilis a meghajtóval. Próbáljon meg behelyezni egy másféle írható adathordozót, vagy olyan lemezt használjon, amely a meghajtóval kompatibilis írási sebességet is támogat." Maxel lemez CD-RW 400-ft-ért vettem a media marktba. Nem hiszem hogy a cd-vel lenne hiba. És még azt hozzáteszem hogy amikor rákattintottam a cd-re akkor azt adta ki hogy usb-ként vagy cd-ként szeretném használni az eszközt. Itt a cd-t választottam. Aztán megváltoztattam ezt usb-re, de azt írta ki hogy a formázás 1 óráig is eltarthat és az idő alatt nem szabad kihúzni a számítógépet. Lehet hogy nem jó formátumba vannak a számok? Vagy rosszat választottam és usb-ként kéne használi az eszközt? Aki tudja mi a baj az írja le legyen szíves. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 21. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki egy rendes CD-író programot.Ha azzal sem megy akkor lehet tényleg rossz a CD.

Itt van egy.


[link]

2015. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. A cd volt a rossz. Nem illett össze valami írási gyorsaság.
2015. aug. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!