Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne ezt a képet...

Lehetséges lenne ezt a képet így kinagyítani, hogy ne romoljon a minősége?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsi kép, de nekem nagyban kéne, és nem értek az ilyenekhez.


[link]


Valaki tudna segíteni?



2015. aug. 21. 18:09
 1/9 savanyújóska ***** válasza:
70%
Vektorizálásnak nézz utána, ez viszonylag egyszerű kép, tehát könnyebben vektorizálható, ha ez megvan, utána szabadon méretezhető veszteség nélkül.
2015. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
2015. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Igen, vektorgrafikát bármeddig lehet nagyítani, veszteség nélkül, mert ugye vektorokból áll. Ilyen egyszerű dolgokkal azt szokták csinálni.

Ha konkrétan ezt a nem vektorizált képet szeretnéd minőségromlás nélkül nagyítani, akkor esetleg kérdezd meg a CSI alkotóit, nekik van ebben a legnagyobb rutinjuk. "Enhance" varázsszó.


https://www.youtube.com/watch?v=I_8ZH1Ggjk0

2015. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kell vektorizálni.


2. Így én is fel tudom, de így már nagyon halványodik, és romlik a minősége.


Hogy tudnám vektorizálni és nagyítani? Meg milyen programmal?

2015. aug. 21. 18:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg aki ért hozzá, kisegítene, hogy felnagyítja?:(
2015. aug. 21. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam már. Vektorizálta, de ugyanakkora maradt, és ha nagyítottam, romlott, ugyanúgy, mintha nem csináltam volna vele semmit. Vagy valamit rosszul csináltam?
2015. aug. 21. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Még engem pontoztok le ? legalább én szántam rá 2 percet a PS-ben, és nem csak a kimásolt válaszokat adtam.

Én is tisztában vagyok a vektorgrafikával, de a kérdező csak nagyítást kért. Megpróbáltam. Nem jött össze.

Jó hogy azt nem mondjátok neki, hogy töltse le az Adobe Illustrator-t. Sok nagyokos, Istenem.

2015. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le.


Sajnos nem értek az ilyen vektorizálásokhoz, azt a honlapot is próbáltam már. Valaki ki tudna segíteni 1 felnagyított képpel?:) AMinek nem romlott a minősége.

2015. aug. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!