Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék pénzt keresni...

Hol tudnék pénzt keresni azzal, hogy nagyon jól tudok fotót szerkeszteni? 18 éves diáklány vagyok Bács-Kiskun megyei!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy email-ben elküldeném a megrendelőnek a megszerkesztett képet, amit kért, vagy valami ilyesmi!Lehet ebből pénzt keresni, mert nem állok túl jól anyagilag sőt...
2010. márc. 10. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ezzel jól lehet keresni. Aki kicsit is ért a képekhez az megcsinálja magának vagy valami hawerja megcsinálja neki.
2010. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ó, dehogynem lehet ezzel pénzt keresni, de könnyen átvághatnak, azzal vigyázz. Fontos a személyes találkozó is, nem hiszem, hogy csak emailen le lehet (érdemes) ilyet bonyolítani. Ha mindenképp email bonyolítod, akkor az elküldött képet MINDIG vízjelezd, mert lenyúlják, ha olyanok.
2010. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Gondoljátok hogy úgy megfelelne ha a képek alján egy csíkban ott lenne az emailcímem?pl így----> by:........

2010. márc. 11. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
a csík az nem jó, levágják és kész, pl. így: [link]
2010. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!