Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most raktam újra a Win10et...

Most raktam újra a Win10et mert most volt kis problémája. Most meg friss rendszeren, még fent sincs programok már kereső bedöglött. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ennyire fél kész valóba?

Bejelentkezésről nem beszélve...automatikusra állítottam és harmadjára jelentkezett be hiba mentesen.Előtte volt hogy két felhasználóból kellett válasszak bejelentkező ablakba,másodjára pedig egyből elém dobta jelszó helytelen... Harmadjára összejött neki kis babrálás után.

Vírusirtót amit néztem eddig vagy nem volt üzemképes vagy helytelenül működött -> eseménynapló.


Keresőre van egyszerűbb megoldás vagy túl kell babrálni,hogy működjön? Mert azóta már újraindultam párszor sem jó.Azelőtt mielőtt újrahúztam volna ment...érdekes. Lehet az a gondja,hogy automatikusra állítgattam nehezen a bejelentkezőt Microsoft fiókkal?... Már csak erre tudok gondolni.


2015. aug. 23. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!