Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2D-s kutyás játék PC-re a...

2D-s kutyás játék PC-re a régi időkből. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi szerintem ingyenes platform játék címe érdekelne. Egy helyes kutyát kellett irányítanunk oldalnézetből, pályáról pályára. Szerintem egy beagle volt nagy barna fülekkel. Minden pályán kis lényeket kellett összegyűjtenünk és beterelni valahová. Miközben gyümölcsöket, vagy kólákat, vagy csokikat, mit tudom én mit kellett összeszednünk, erre annyira nem emlékszem. Tudom, ez kevés információ de nem tudok sokkal többet. Szerintem megjelent DOS-ra is, PC-re is. Azt hiszem készült egy karácsonyi verzió is. Sajnos más egyenlőre nem jut eszembe róla.

Tudtok segíteni?

Előre is köszönöm!


2015. aug. 24. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az e beethoven volt, és bernáthegyi. Más kutyás játék nem maradt meg bennem.
2015. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem
2015. aug. 25. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!