Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha telepítem a win10et az...

Ha telepítem a win10et az olyan mintha újratelepítenék és minden elvész?

Figyelt kérdés

Mert nekem az lenne a jó. Win 8.1em van és valami nagyon öli a gépemet, lehetetlenség kitakarítani, egyszerű és radikális megoldást választottam, amúgy is sok rajta a "szemét" már, újratelepíteném, mindent elvetve. Be is tettem a telepítőcd-t de nem telepíti újra. Fogalmam sincs, hogy miért.


Gondoltam akkor telepítem a win10et, ha úgyis ingyenesen elérhető.


Amire szükségem van kép, videó, esetleg word dokumentum,stb. azok le vannak mentve pendrivera.


2015. aug. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veszik el semmi, nekem semmi nem veszett el. De tabletra 2 óra volt a frissítés
2015. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És úgy nem lehet telepíteni, hogy teljesen eltűnjön a gépről midnen és egy "tiszta új laptopot" kapjak?


Ha már amúgy is úgy akarnám újratelepíteni.

2015. aug. 25. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Frissítésnél is kiválaszthatod, hogy semmit nem akarsz megtartani. Akkor csak egy "Windows.old" nevű mappát kapsz a C: meghajtóra, ha esetleg valamit mégis vissza akarsz állítani a régi rendszerből. Ezt a 10-ből a telepítés utána tudod a Lemezkarbantartó segítségével törölni, ha a Lemezkarbantartón belül a Rendszerfájlok törlését választod, és bepipálod a régi Windows telepítések lehetőséget. Lefuttatod, utána kész vagy, belakhatod az új rendszert.
2015. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!