Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel érdemes kitakarítani...

Pánikoló gamer kérdése:

Mivel érdemes kitakarítani egy garanciális laptopot?

Figyelt kérdés
Szóval sokat gondolkodom ezen a kérdésen és arra jutottam, hogy mi lenne, ha 'porszívóval' takarítanám ki a gépemet... Mennyire biztonságos megoldás ez? (Nincsenek jukak a 'fan' közelében, csak a laptop alsó részén.)

2015. aug. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal szokták a legtöbben. Én mondjuk sűrített levegővel, de nekem asztali gépem van és le tudom venni az oldalát garanciavesztés nélkül így nem csak belefújom a port. Neked porszívó a nyerő, de ha lehet állítani az erősségét akkor gyengére tedd.
2015. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha még a garancia se járt le akkor szerintem még nem lehet olyan sürgős a tisztítás.
2015. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Am.. 1 hónapos (sincs) a asus rog gamer laptopom, dee nem szeretem ha csak egy kicsit is 'piszkos' belül egy laptop vagy egy pc. :D
2015. aug. 25. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos gépet ne porszívózz.
2015. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!