Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S5 - Mit...

Samsung Galaxy S5 - Mit csináljak vele? Vagy mi a baja? Vagy valamit tud mondani valaki? vagy nem túl sok a "vagy"?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom elhinni. a telónak szar az aksija, pár perc alatt szinte lemerül. rendeltem egy újat, 100%-ra fel van töltve, bele teszem, és felvillan a telefon 2-3 másodpercre és kikapcsol. ha felteszem töltőre, akkor behozza hogy érzékeli a töltőt, és amikor kiírná hogy hány %-on van, egyszercsak kikapcsol, és kezdi előről..azt is megfigyeltem, hogy a régi aksi az vékonyabb, és más a tetején az a bemeneti cucc. (a réginek olyan "gombos", kifelé dőlő, az új viszont bentebb van. ha felteszem töltőre a régi aksival, akkor egy kicsit piszkálni kell, hogy töltsön, de azt is nagyon nehezen teszi. a telónak lehet baja, vagy az új aksinak? és ha az aksinak akkor oké mert le tudom cserélni, ha meg a telónak akkor a jó édes........ ja.... sürgősen kellene "segítség", mert van max 1 hetem h elrendezzem ezt a rohadt telefont, aztán vége, mert iskola, kolesz meg az isten tudja mi. ha meg beadom szervízbe akkor meg az is izé, hogy hány százezret kérnek érte meg stb.. mit csináljak? v tudok valamit csinálni? nagoyn idegesít a dolog.. de nagyon nagyon.. ((++ infó: a régi aksira SAMSUNG van feltűntetve, az újra pedig "vhbw"))
2015. aug. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Garancia nincs?
2015. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak azért mert jó kedvemben vagyok mint látható:


- az aksira van 1 éves garancia.

- a telefonra csak volt, de már lejárt.

2015. aug. 25. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami elszállt benne.
2015. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. a lelkem. és mindjárt bele a fejszém is :)
2015. aug. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!