Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali gépemet kitakarítottam...

Deriosz kérdése:

Asztali gépemet kitakarítottam azóta nem jó. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Száraz ronggyal és fülpálcikával takarítottam ki.A videókártya és a proci hűtő lett kivéve.Képet nem add, az integrált videókártya se.Csipogás volt de már az is elmúlt.Minden led világít.A Reset gombra nem reagál, csak ki és bekapcsolni tudom.Az elemet kivettem resetelni, de az se segített.Alaplapra gyanakszok, más nem jutott eszembe, utána néztem google-ba, de sok mindent nem találtam.Valakinek valami ötlet?

2015. aug. 27. 17:22
 1/1 b4r4thg ***** válasza:
Megint szétszed, összetesz és indít. Ha nem jó, akkor amit lehet kivenni, pl ha van integrált, akkor VGA-t vedd ki, plusz a memóriából egyet hagyj benn.
2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!