Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot mennyire tudok...

Laptopot mennyire tudok bőviteni/fejleszteni az alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Lenovo B50-30 Laptopom van de elég lassú. Nem értek hozzá, de azt hallottam hogy RAM-ot lehet még belerakni, a többivel nem vagyok tisztában. Illetve, ha rakok bele még RAM-ot akkor valamivel gyorsabb lesz? (nem csak a játékokra célzok, hanem a netezés, programok megnyitása stb..)

2015. aug. 28. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Több RAM-> gyorsabb gép. De tudnod kell, hogy támogat e egyáltalán a laptopod alaplapja több RAMot is mint amenyi most benne van. Egészében Laptopot fejleszteni nem éri meg, macerás és nagyon drága....
2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy tényleg gyorsabb legyen, akkor ajánlom hogy a HDD-t cseréld le SSD-re, és tegyél fel új op-rendszert is. Ettől garantáltan gyorsabb lesz a gép. :) Bár ez sem olcsó mulatság...
2015. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Memória bővítéstől pedig egyáltalán nem biztos, hogy tényleg gyorsabb lesz, csak akkor, ha most kevés van benne.

2015. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem támogatja a windows 8-nál öregebb windowsokat a laptop, csak a 8-at és a 10-et tudom használni hozzá. De az SSD-re cserélésnek utána nézek, köszönöm
2015. aug. 28. 00:25
 5/7 A kérdező kommentje:
2GB RAM van csak benne
2015. aug. 28. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, de elvileg a 4 gigát támogatnia kéne, és ha van egy üres slot a mostani RAM mellett akkor megérné belepattintani még egy ugyan olyat, ha tudsz szerezni jó áron. DE Ne hidd hogy utána repülni fog a gép, mert a 4 se sok minden a mai világban... :/ Főleg az SSD-t ajánlom. Aztán arra feldobni egy Win 10 Pro X64et, vagy egy Win 8.1 x64et + a PC összes Illesztőprogramját (Driver-ek) rendesen telepíteni. Ez után szerintem tűrhetően kéne mennie.
2015. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem azt várom hogy hű de gyors legyen, csak azt hogy legalább a LoL elmenjen rajta normálisan (igy is megy rajta játszhatoan de nem a leg élvezhetőbben) és hogy netezés közben ne kelljen 10-en másodperceket várni mig betölt az oldal meg a programoknál ugyanez.
2015. aug. 28. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!