Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szedjem le a gépről a...

M.o94 kérdése:

Hogy szedjem le a gépről a Trojan. Agent. Msil, PUP. Optional. MoviesToolBar vagy a Frand Tool. Yac vírust/kémprogramot? Valaki találkozott már vele esetleg?

Figyelt kérdés
Kifejtve. Fájl letöltéssel felmászott a gépre ez az úgy nevezett trójai, illetve a másik kettő amitől szeretnék megszabadulni. Már 4 napja kísérletezek több kevesebb sikerrel. Annyi a szerencsém, hogy a Malwarebytes-Anti Malware-nek sikerült megtalálnia őket (onnan tudom a nevüket) , leakartam szedni, újraindítást kért a Malwarebytes-Anti Malware, megtörtént. Kicsivel jobb lett utána de ugyan úgy lassul a gép, nem olyan sebességgel tölt be ahogy szokott,időnként a programok leállnak vagy nem válaszolnak. az internet böngészőbe hiába állítom be a Google-t kezdőoldalnak akkor is más jön be. Főleg a Google Chrome-ban. Szóval valami még tuti, hogy van a gépen de hiába keresem semmit nem mutatnak ki a tisztító programok. Manuálisan is rá kerestem mert elmentettem a keresési naplót a gépre amit utóbb talált a Malwarebytes. Elmentettem arra az esetre ha még se tudná leszedni ezeket a förtelmeket a gépről mert tudom hogy milyen alattomosak ezek "férgek". Kezdek kifogyni az ötletekből, újrarakni nem merem mert nem az én gépem. Csökkentett módban nyomom, mert csak ott működik értelmesen a gép. Már tényleg nem tudom mit csináljak, hol keressem a problémát. Ha esetleg valaki tud segíteni megköszönném.

2015. aug. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
MalwareBytes-t futtass.
2015. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy live linux vírusírtóval írtsd ki pl. [link]
2015. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Malwarebytes-t futtattam. Most leszedtem egy másikat, megnézem azzal. Az internetes víruskeresés mennyire megbízható? Még nem mertem kipróbálni.
2015. aug. 28. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ér sokat írtam linuxos vírusgyilkossal próbálkozz
2015. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!