Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltötem a farming sim 2015...

Jatekmester kérdése:

Letöltötem a farming sim 2015 ot de mikor rá megyek azt irja ki hogy telepitsek valami video illesztőprogramot de már 3x er is telepitetem ezt a video ilesztő programot mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy másikat. De miért írtad be a TAG-be hogy szex,GTA? xD
2015. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azert irtam be a tag ba hogy sex,gta mert gondoltam bhogy ezekre kerestek rá a legtöben es hogy hamar lásátok mert surgos lene
2015. aug. 30. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
a helyesírásodból, és amit előttem írtál max 10 éves vagy. a 10 évesek még nem tudják mi az a videókártya illesztőprogram. 30 évvel ezelőtt le is sz arták! valószínű, hogy problémáid vannak (igen, ott bent a fejedben) mivel te magad, te kis szerencsétlen, leírtad, hogy fel kell telepíteni a videókártya illesztőprogramját. DRIVER. de ezt le is sz artad. oké. sokan rákeresnek arra, hogy szex? oké, de aki arra keres rá, azt biztos nem fogja érdekelni a te kis sz ar kérdésed, GTA kategóriában ugyanez. fordulj orvoshoz, informatikatanárhoz...
2015. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 nem vagyok 10 eves 2 lehet hogy nem tzdok mindent a gépekről 3 le szarom mit gondolsz
2015. nov. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!