Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-ben mivel tudom...

Windows 10-ben mivel tudom kezelni és megnyitni az iso kiterjesztésű képfájlokat?

Figyelt kérdés

Néhány hete frissítettem a windows 7-es, már kicsit elavult laptopomat windows 10-re, többnyire gyorsítási okokból. Azóta próbáltam megszokni, de egyre inkább fúr a gondolat, hogy visszatérek a windows 7-hez. A legtöbb filmem iso formátumban van a gépemen, de a Daemon Tools-sal való elindítási próbálkozások alkalmával ez a hibaüzenet fogad: "A Windows nem találja a(z) 'C:/Users/.../.ISO' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e ne a nevét, majd próbálkozzon újra."

A Daemon Tools-t a rendszer direkt módon meg sem nyitja, ott ugyanez az üzenet fogad. Próbáltam letörölni, majd újratelepíteni, de semmi változás. Mivel próbálkozhatnék még?


2015. aug. 31. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Fájlkezelőben a programnéven jobb egér kattintással, a megjelenő menüben a Csatlakoztatás-ra való kattintással egy új DVD-meghajtó jön létre, az ISO lemezképfájl tartalmával.
2015. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jav: Fájlkezelőben a fájlnéven...
2015. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A rendszer maga kezeli,már 8.1-be is így volt.Nem szükséges külső alkalmazás.
2015. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
Ha végkép nem megy, ajánlom a winrar. Az megtudja nyitni. (A windows 10 egy fos :D)
2017. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!