Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyn lehetne a gépemet bootolni?

Hogyn lehetne a gépemet bootolni?

Figyelt kérdés
van egy gépem már régi véletlenül letöröltema windows xp-t de nem lehet bootolni,három cd-vel próbálkoztam:2 xp,1win7.de nem sikerült,a biosban be lett állítva hogy cd-ről bootoljon de nem bootol így még be se lehet lépni a rendszerbe csak addig hogy operation system not found,szóval kéne a segítség(floopy mehajtó)

2015. aug. 31. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
"floopy mehajtó"?
2015. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát valami floopy,én se öudom pontosan mi az de floopy,de nem tudod hogy kell bootolni?
2015. aug. 31. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden gép BOOT-ol! :-)


Első elolvasásra talán rossz a CD-meghajtód!


Cseréld ki, vagy köss rá egy külső CD-meghajtót!


(Én tudok neked Floppy-lemezt is csinálni, amivel el tudod indítani a gépet.)

2015. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal gyanúsabb, hogy illegális rendszert használ a kedves kérdező, és még a telepítőkészlet sincs jól kiírva.
2015. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyanúsan rossz a cd-rom és/vagy a lemez.

bár 2 lemez és egy dvd nem szokott egyszerre tönkremenni (ha csak nem eleve rosszul lett kiírva, de nyilván telepített már róla rendszert)

próbáld ki másik gépben. ha ott indul róla a rendszer akkor a meghajtóval van a gond.

ebben az esetben két lehetőség van:

a) ha a géped pendriveról indul akkor arról telepíted

b) szerzel bele egy cd vagy dvd-romot

floppyt hanyagold. sokra nem mész vele kivéve ha a gépen van már egy telepítőd. mert akkor ez is egy (hardcore) megoldás:

[link]

2015. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!